مسلمانی ز سر گيريد

"Hezbollah must never be allowed to approach the border fence... This threat must be abolished. Nasrallah must die," it added.

Maariv charged that Nasrallah, Iranian President Mahmoud Ahmadinejad and Damascus-based Hamas politburo chief Khaled Meshaal were "perhaps even more dangerous" than Hitler, responsible for exterminating six million Jews. (News24)

بي شرمي را به نهايت رسانده‌اند. به بهانه‌ي دو نظامي اسير اسرائيلي ريخته‌اند به هر جا که ميل‌شان کشيده و خاک لبنان و سوريه و فلسطين را دارند به توبره مي‌کشند. احدي هم خيالش را مکدر نمي‌کند. CNN تيتر زده افزايش درگيري‌ها ميان حزب الله و ارتش اسرائيل! آخر حزب الله چه چيزي دارد براي درگيري جر چند خمپاره انداز و عده‌اي مبارز که روي اعتقادشان دارند مقاومت مي‌کنند. به بهانه‌ي دستگيري يک خلبان اسرائيلي، بلند مي‌شوند با هليکوپتر شبانه مي‌روند توي خاک يک کشور ديگر و کسي را که گمان مي‌کنند اطلاعي از خلبان دارد برمي‌دارند و برمي‌گردند به خراب شده‌ي خودشان، جالب اين‌جا که در اين تعرض آشکار يک فشنگ از يک اسلحه‌ي کمري هم خارج نمي‌شود. تمام پروتکل‌ها و قواعد بين‌المللي را به هيچ هم حساب نمي‌کنند و صداي يکي از اين همه سازمان عريض و طويل بين‌المللي که براي برقراري صلح و امنيت در جامعه‌ي جهاني با هم رقابت مي‌کنند هم در نمي‌آيد.

يک اين وسط نيست که بپرسد اگر اسير بردن آن‌قدر مهم است که نو محافظه‌کاران آمريکايي که اين‌قدر نگران دموکراسي و عدالت در خاورميانه هستند، (همان‌ها که يکي يکي آزادي‌خواهان ايراني! براي مذاکره با آن‌ها منتظر نوبتند) به خاطرش پيش‌نويس قطع‌نامه‌ي ضد اسرائيلي را وتو مي‌کنند، پس چرا کسي سراغي از حاج احمد متوسليان نمي‌گيرد، پس چرا از آقاي موسوي هيچ خبري نيست، امام موسي را که روز روشن دزديدند و بردند و بعدش هم هيچ به هيچ چه‌کارش کردند. چرا هيچ کس نگران آن ده هزار و خرده‌اي نفري که در زندان‌هاي اسرائيل هستند، نيست؟

گمان مي‌کنيد اين وحشي‌ها و از وحشي بدتر که ريخته‌اند بدون دليل سه کشور مستقل را هم‌زمان مي‌کوبند و در اوج توحش و وقاحت، حريفانشان را خطرناک‌تر از هيتلر مي‌نامند، سهله و سمحه سرشان مي‌شود؟ مذاکره و تعامل مي‌فهمند؟ به خدا که هر چه هست از قامت ناساز بي اندام ماست. خدا بيامرزد مرتضي مطهري را که مي‌گفت اسم خودمان را گذاشته‌ايم شيعه‌ي علي و انواع و اقسام تعصب‌ها و حساسيت‌هاي احمقانه را براي خودمان حفظ کرده‌ايم و يادمان رفته علي هماني بود که وقتي شنيد زني در حريم اسلام مورد تعرض قرار گرفته است، گفت اگر کسي در اين مصيبت بميرد حرجي بر او نيست.

من نمي‌توانم، يعني از من بر نمي‌آيد که به خطوط روي کاغذ نگاه کنم و بگويم اين‌جا ايران است و آن‌جا لبنان و فلسطين. نمي‌دانم از دست من چه بر مي‌آيد با وجود اين حجم وسيع دولت‌مردان عرب و مسلمان خائن و ابله و بي‌خرد و بي‌تدبير. هيچ که نتوانم بکنم دعاست براي پيروزي همان چند مبارزي که با موشک‌هاي دست‌سازشان دارند از زندگي‌شان دفاع مي‌کنند. اما شک ندارم، خون اين مردم، از جنس خون يحيي نبي است، مي‌جوشد و مي‌جوشد و مي‌جوشد تا يقه‌ي تک تک خون‌ريزان را بگيرد و گرفتارشان کند.

 

يا علي مولا مددي،

/ 1 نظر / 9 بازدید